Gereformeerde Gemeente Gouda

Agenda Agenda

Er zijn op dit moment geen agenda berichten.

Kerkenraad

Predikant

Ds. G. Clements (voorzitter)

 

Ouderlingen

Diakenen

J. Mastenbroek (tweede scriba)

L.W. Both (voorzitter diaconie, penningmeester kerk)

J.P. van der Bas

T. Drost (penningmeester diaconie)

J.J. Grandia

H. de Jong (scriba)

J. Breur

J.G. Dingemanse (secretaris diaconie)

M.J.W. Hoek (tweede voorzitter)

J. Verbaas

H.W.L. Paans

A. Hermenet

E.J. Brouwer

J. van Gurp

P.W. Kooiman

 

A.L. Plomp (derde voorzitter)

 

G. van Veldhuizen

 

A.J.C. van Bemmel

 

 

Kerkenraadsvergadering

De kerkenraadsvergadering wordt in principe de laatste vrijdagavond van de maand gehouden. Schriftelijke of mondelinge vragen dienen ten minste een week vooraf bij de scriba ingediend te worden.

Indien iemand persoonlijk op de kerkenraadsvergadering gehoord wenst te worden, dient hij of zij vooraf contact op te nemen met de scriba, zodat een tijd afgesproken kan worden.

De diaconie vergadert enkele malen per jaar.

De data waarop de kerkenraad c.q. de diaconie vergadert, worden op de voorafgaande zondag na de morgendienst afgekondigd. Ook treft u de data aan op deze pagina van de website.

 

WIJKINDELING

 

Nieuwe indeling huisbezoekwijken

Voor de komende drie jaar zijn de huisbezoekwijken ingedeeld volgens onderstaand overzicht (dit vervangt de pagina's 22 en 23 van het Informatieboekje 2014/2015). De kerkenraad heeft besloten elk adres tenminste eenmaal per anderhalf jaar te bezoeken. Door deze vermindering van het reguliere huisbezoek wordt het mogelijk meer pastorale aandacht te geven bij bijzondere omstandigheden en vermindert de werkdruk bij de kerkenraadsleden.

 

Avondwijk 1:

Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Nieuwerbrug, Waddinxveen, Moerkapelle, Reeuwijk,

Nieuwerkerk a/d IJssel:

huisbezoek:     H.W.L. Paans en J. Verbaas

wijkdiaken:      L.W. Both

 

Avondwijk 2:    

Gouda (postcodes 2801 en 2802):

huisbezoek:     J. Mastenbroek en L.W. Both

wijkdiaken:      J. Verbaas

 

Avondwijk 3:    

Gouda (postcodes 2803, 2804 AA t/m 2804 HZ), Haastrecht en Schoonhoven:

huisbezoek:     A.L. Plomp en J,G. Dingemanse

wijkdiaken:      J. van Gurp

 

Avondwijk 4:    

Gouda (postcodes 2804 JA t/m 2804 ZZ en 2805 AA t/m 2805 BZ):

huisbezoek:     E.J. Brouwer en J. van Gurp

wijkdiaken:      A. Hermenet

 

Avondwijk 5:    

Gouda (postcodes 2805 CA t/m 2805 HZ):

huisbezoek:     M.J.W. Hoek en G. van Veldhuizen

wijkdiaken:      A. Hermenet

 

Avondwijk 6:    

Gouda (postcodes 2805 JA t/m 2805 ZZ, 2806 AA t/m 2806 CZ, Stolwijk, Gouderak, Moordrecht, Krimpen a/d Ijssel, Ouderkerk a/d Ijssel, Polsbroek, Driebruggen en Waarder):

huisbezoek:     P.W. Kooiman en J. Breur

wijkdiaken:      J.G. Dingemanse

 

Avondwijk 7:    

Gouda (postcodes 2806 DA t/m 2806 ZZ, 2807, 2808, 2809, Bergambacht):

huisbezoek:     J. de Groot en A. Hermenet

wijkdiaken:      H. de Jong

 

Dagwijk 8:  

Gouda (Winterdijk en Ronssehof):

huisbezoek:     J. de Groot en J.P. Van der Bas

wijkdiaken:      T. Drost

 

Dagwijk 9:  

Waddinxveen, Gouda (postcodes 2801, 2802, 2803 en 2804):

huisbezoek:     J. Mastenbroek en T. Drost

wijkdiaken:      T. Drost

 

Dagwijk 10:

Gouda (postcodes 2805, 2806, 2807, 2808, Reeuwijk, Stolwijk, Gouderak, Moordrecht, Haastrecht en Bergambacht:

huisbezoek:     J. Breur en J. de Groot

wijkdiaken:      T. Drost